81 Bord/skrivbord teak, 1950-1960 tal

10638a_8dcb6e3e30f83fb_med.jpeg
  • 10638a_8dcb6e3e30f83fb_sm.jpeg
  • 10638b_8dcb6e3e4b53ed0_sm.jpeg
  • 10638c_8dcb6e3e64d0242_sm.jpeg
  • 10638d_8dcb6e3e7d7bddd_sm.jpeg
  • 10638e_8dcb6e3e961e446_sm.jpeg
  • 10638f_8dcb6e3eb694847_sm.jpeg
  • 10638g_8dcb6e3ed52cd68_sm.jpeg
  • 10638h_8dcb6e3ef212fd0_sm.jpeg
  • 10638i_8dcb6e3f17f25b1_sm.jpeg
  • 10638j_8dcb6e3f34c6b72_sm.jpeg
  • 10638k_8dcb6e3f4e881f0_sm.jpeg

Utdragbar skiva. Reglerbar lådhurts.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 76 cm, total L 180 cm, B 80 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK