23 Karmstol 1940-1950 tal

10558a_8dcb619a453c498_med.jpeg
  • 10558a_8dcb619a453c498_sm.jpeg
  • 10558b_8dcb619a5b74c67_sm.jpeg
  • 10558c_8dcb619a754d0bc_sm.jpeg
  • 10558d_8dcb619a8c2ee4e_sm.jpeg
  • 10558e_8dcb619aa164d0e_sm.jpeg

Löst stoppad sits.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 76 cm, B 60 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK