127 Smörkärna 1800-tal

10513a_8dcb5f6e5d19764_med.jpeg
  • 10513a_8dcb5f6e5d19764_sm.jpeg
  • 10513b_8dcb5f6e6c81d5a_sm.jpeg
  • 10513c_8dcb5f6e847dd5c_sm.jpeg
  • 10513d_8dcb5f6e9c994bf_sm.jpeg
  • 10513e_8dcb5f6eb8563d3_sm.jpeg

Laskad. Originalmålning.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 90 cm, Diameter 25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK