116 Spritkök Svenska Standard Stockholm 16, 1900-talets första hälft

10502a_8dcb5f26a0ea6ab_med.jpeg
  • 10502a_8dcb5f26a0ea6ab_sm.jpeg
  • 10502b_8dcb5f26bf4721f_sm.jpeg
  • 10502c_8dcb5f26d8ab555_sm.jpeg
  • 10502d_8dcb5f26f2c1ce2_sm.jpeg
  • 10502e_8dcb5f271f7cb09_sm.jpeg
  • 10502f_8dcb5f2736f1084_sm.jpeg
  • 10502g_8dcb5f274f4fe77_sm.jpeg

Med tillhörande väska.

  • Skick:Ej funktionstestad. Funktion garanteras ej. Rost. Slitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK