240 Stig Lindberg Gustavsberg "Leksand" tallrikar, 6 stycken + Gustavsberg "Allmoge" tallrikar, 2 stycken

10455a_8dcb554aad27476_med.jpeg
  • 10455a_8dcb554aad27476_sm.jpeg
  • 10455b_8dcb554ac337e7f_sm.jpeg
  • 10455c_8dcb554ad99c073_sm.jpeg
  • 10455d_8dcb554af0c20db_sm.jpeg
  • 10455e_8dcb554b077ff11_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage. 1st med nagg.
  • Storlek:Diameter 24 cm & 25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK