785 Dalahäst + påsktupp 1900-tal

10280a_8dc95b56f62eebf_med.jpeg
  • 10280a_8dc95b56f62eebf_sm.jpeg
  • 10280b_8dc95b571a52e1f_sm.jpeg
  • 10280c_8dc95b57369af46_sm.jpeg
  • 10280d_8dc95b5752f369a_sm.jpeg
  • 10280e_8dc95b576bcbe20_sm.jpeg
  • 10280f_8dc95b57857547e_sm.jpeg
  • 10280g_8dc95b57a402479_sm.jpeg

Häst mankhöjd 10 cm.

Tupp H 16.5 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Färgbortfall.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK