138 Leif Liljeblad litografi, signerad -79

8811a_8dc6f2f45c4ea92_med.jpeg
  • 8811a_8dc6f2f45c4ea92_sm.jpeg
  • 8811b_8dc6f2f48033c35_sm.jpeg
  • 8811c_8dc6f2f4a353e2c_sm.jpeg
  • 8811d_8dc6f2f4ca3ddc6_sm.jpeg
  • 8811e_8dc6f2f4e5dbe3a_sm.jpeg
  • 8811f_8dc6f2f5029c9f1_sm.jpeg
  • 8811g_8dc6f2f51c25387_sm.jpeg

E:A.

  • Dimensions:Ramad 50x39 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK