Mårten Andersson färglitografi "Selkroken" signerad
Final bid10,000 SEK
Mårten Andersson original akvarell "Begravningsprocession Italien" signerad Mårten A 1960
Final bid3,600 SEK
Birger Ohlsson teckning/krita, signerad
Final bid50 SEK
Anders Wahlmark teckning, signerad 1978
Final bid50 SEK
Figurin porslin, Japan
Figurin porslin, Japan
Final bid50 SEK
Ewa Jarenskog Jie, troll 3 stycken
Tavlor-tryck "Rover" & "Bunny" sekelskiftet
Final bid100 SEK
Figuriner porslin, 2 stycken
Figuriner porslin, 2 stycken
Bror-Eric teckningar, 2 stycken, signerade
Final bid400 SEK
Göran Strandow litografi "Flink i Söderhamnsån" signerad
Final bid150 SEK
Jan Bergström teckning, signerad
Olle Olsson Hagalund tryck
Olle Olsson Hagalund tryck
Brita Weglin litografi "Solitude" signerad 1985
Final bid800 SEK
Final bid50 SEK
Henning Landor olja på duk, signerad
88
Final bid200 SEK
N. Hilding olja på pannå "Stilleben" signerad -45
Final bid50 SEK
Olja på duk, signerad Gröndal -38
Olja på duk, signerad V. Horden
Final bid125 SEK
Formgren litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken
108
Final bid125 SEK
Johnny Mattsson ölgås/kåsa, snidad teak
129
Final bid1,200 SEK
Zorn tryck, Bengtsons Lito AB, signerad
136
Final bid175 SEK
Leif Formgren olja på duk "Tallspegling" signerad
137
Final bid175 SEK
Leif Liljeblad litografi, signerad -79
138
Leif Formgren handkolorerad serigrafi "Avesta" signerad
Mårten Andersson färglitografi "Damm-Pers" signerad
140
Final bid4,400 SEK
Mona Huss Wallin färglitografi, signerad -80
Final bid125 SEK
Johan Wiklund trärelief "Trollens vårstädning" signerad 1981
149
Final bid400 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Kaffedrickarna" provtryck, signerad
150
Final bid3,200 SEK
Per Ljusberg batiktavla, signerad
Final bid1,800 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Vid Havet" signerad
Final bid1,900 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1941
Final bid400 SEK
Bror-Eric teckning, signerad 1977
Final bid450 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1948
Final bid450 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Frieriet" signerad
Final bid2,000 SEK
Keramiktavlor Astrid Lindgrens värld, 2 stycken
Final bid50 SEK
Gipsfiguriner "Hästar" 2 stycken
Final bid50 SEK
M. Nyman väggrelief, keramik
M. Nyman väggrelief, keramik
Final bid125 SEK
Per Larsson "Tecknar-Lasse" akvarell, signerad -97
Final bid400 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Teklas Hus" signerad
Final bid16,000 SEK
Karta över Skåne, Blekinge, Halland
Final bid125 SEK
Oskar Bergman färglitografi, signerad
Final bid350 SEK
Olja på pannå, okänd konstnär
Olja på pannå, okänd konstnär
Final bid200 SEK
Arne Isacsson akvarell, signerad baksida 1962
Final bid500 SEK
Frans W. Odelmark akvarell, signerad
Final bid75 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Sparbanken" signerad
Final bid5,400 SEK
Figuriner porslin "Hästar" Tyskland, 5 stycken
Final bid100 SEK
Figuriner "Hästar" 5 stycken + hund
Final bid225 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Prästkragarna" signerad
Final bid1,500 SEK