30 Skåp rokoko-stil, 1900-tal

8391a_8dc6079133d336d_med.jpeg
  • 8391a_8dc6079133d336d_sm.jpeg
  • 8391b_8dc607914ed7414_sm.jpeg
  • 8391c_8dc6079169bb86f_sm.jpeg
  • 8391d_8dc60791853b3c9_sm.jpeg
  • 8391e_8dc60791a1c350a_sm.jpeg
  • 8391f_8dc60791b8373d3_sm.jpeg
  • 8391g_8dc60791cfb9de6_sm.jpeg
  • 8391h_8dc60791ea2c126_sm.jpeg
  • 8391i_8dc60792046deb3_sm.jpeg
  • 8391j_8dc6079220d9130_sm.jpeg
  • 8391k_8dc607923e20c11_sm.jpeg
  • 8391l_8dc6079255e7e32_sm.jpeg
  • 8391m_8dc607926d24dd3_sm.jpeg
  • 8391n_8dc6079284985be_sm.jpeg
  • 8391o_8dc60792abc1463_sm.jpeg
  • 8391p_8dc60792c99a201_sm.jpeg

Glasad dörr med bakomliggande hyllplan i glas. Nedtill låda.

  • Condition:Bruksslitage. Dörr något trög att öppna.
  • Dimensions:H 180 cm, B 80 cm, D 50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK