491 Bengt W. Källman akvarell "Utanför muren i Ragusa 1964" signerad
- Condition:Mindre vattenskada nedtill.
- Dimensions:Ramad 58x43 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
Shipping Fee (from) | 250 SEK |