Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad
Final bid6,600 SEK
Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937
Final bid2,600 SEK
Tavla-fjärilstavla Brasil, 1930-1940 tal
Final bid50 SEK
Originalteckning av Ragge "Skärgårdsgubbe med skägg" signerad 1966
Final bid50 SEK
Tavla, krita av Ragge, signerad -63
Final bid75 SEK
Mårten Andersson olja på pannå "Dykaren" signerad baksida Mårten A 1958
Final bid2,800 SEK
Kopparstick "Samuel Lenzius"
Kopparstick "Samuel Lenzius"
Final bid50 SEK
Sven Jonzon olja på pannå "Vid Stranden, Byerum Öland" signerad 1946
Final bid250 SEK
Lennart Jirlow färglitografi, signerad
Final bid3,400 SEK
Olja på duk "Vintermotiv" okänd konstnär, signerad
Final bid650 SEK
Olja på duk okänd konstnär
Olja på duk okänd konstnär
Final bid275 SEK
Tavla-tryck 1900-talets första hälft
Final bid175 SEK
Tavlor-tryck, 3 stycken
Tavlor-tryck, 3 stycken
Final bid150 SEK
Figuriner porslin "Katter" 2 stycken
Final bid50 SEK
Väggrelief Porsgrund Norway, signerad K. Galaaen 1971
Final bid175 SEK
Akvarell signerad C.S, okänd konstnär
Final bid50 SEK
Tavla-tryck "Kattungar" 1920-1930 tal
Final bid350 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerat provtryck
Final bid700 SEK
Bruno Liljefors tryck, 6 stycken
Final bid225 SEK
Olja på pannå "Dyningar" efter B. Lindholm
Final bid175 SEK
Uppsala Ekeby Vicke Lindstrand "Björn"
Final bid100 SEK
Deco Helsingborg "Hundar" 1 par
Figurin "Pojke med bok" alabaster, Italien 1900-tal
Final bid500 SEK
Deco Helsingborg "Duvor" keramik, 2 stycken
Final bid50 SEK
Lisa Larson Gustavsberg, väggrelief signerad Lisa L
Final bid1,400 SEK
Tavlor "Le Bon Ton" 2 stycken
Tavlor "Le Bon Ton" 2 stycken
Final bid100 SEK
Stig A Kärrstrand Pukeberg glaskonst "Häst"
Stig Sandkvist ölgås, snidad teak, signerad
Final bid75 SEK
Figurin gips "Hund"
Figurin gips "Hund"
Final bid150 SEK
Stina Sunesson tryck "Vår i byn" Tällberg 1975
Final bid275 SEK
Stefan W Igelström färglitografi "Solflickan" signerad
Final bid900 SEK
Peter Dahl färglitografi, signerad
Final bid2,600 SEK
Färglitografi "Söderhamnsån, med Flink II" signerad -79
Final bid125 SEK
Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66
Final bid50 SEK
Oljetryck av original, signerad B. Berg
Final bid125 SEK
Olja på duk "Havsmotiv" otydlig signatur
Final bid100 SEK
Olja på pannå "Stilleben" okänd konstnär, signerad 1996
Final bid50 SEK
Final bid3,800 SEK
Malte Nyberg Tolf olja på duk, signerad XII
Final bid4,000 SEK
Final bid6,400 SEK
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
Final bid550 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Johanna" signerad Lisa L
Final bid1,000 SEK
Kévork Zabounian tryck, signerad -82
Final bid50 SEK
Final bid350 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Sommardans" signerad
410
Final bid4,800 SEK
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989
Final bid1,600 SEK
Lasse Åberg affisch "Birdies"
421
Lasse Åberg affisch "Birdies"
Final bid100 SEK
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
423
Final bid75 SEK