260 Karmstol "J64" Ejvind A. Johansson, FDB Möbler Danmark, 1900-talets andra hälft
Bok.
- Condition:Bruksslitage.
- Dimensions:Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 78 cm, B 58 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |