500 Arkivskåp teakfaner, 2 stycken, 1960-tal

7325a_8dc44200fa0b99f_med.jpeg
  • 7325a_8dc44200fa0b99f_sm.jpeg
  • 7325b_8dc4420116f5df2_sm.jpeg
  • 7325c_8dc442012ec07fb_sm.jpeg
  • 7325d_8dc4420144d4747_sm.jpeg
  • 7325e_8dc442015a7152e_sm.jpeg
  • 7325f_8dc442016ec2d7e_sm.jpeg

2st jalusiluckor vardera. Stomme metall. Nycklar saknas.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:Mått per styck. H 66 cm, L 102 cm, D 42 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK