Carl Malmsten "Samspel" soffa & fåtölj, 1900-talets andra hälft
Final bid3,000 SEK
Barnfåtölj rokoko-stil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Final bid100 SEK
Taburett 1940-1950 tal
Taburett 1940-1950 tal
Final bid225 SEK
Sängbord teak, 1950-1960 tal
Sängbord teak, 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
Möbelgrupp, stol rokoko-stil + sidobord, 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid100 SEK
Kornischer 1 par, 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Fåtölj rokoko-stil, 1940-1950 tal
Final bid750 SEK
Kornisch 1960-1970 tal
Kornisch 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Balkonggrupp, bord + stolar 2 stycken, modern
Final bid200 SEK
Skrivbord nyrokoko, 1800-talets senare hälft
Final bid600 SEK
Soffbord rokoko-stil, 1900-tal
Final bid150 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid100 SEK
Linneskåp 1940-1950 tal
Linneskåp 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
Vitrinskåp 1970-1980 tal
Vitrinskåp 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid300 SEK
Matgrupp 1950-1960 tal
Matgrupp 1950-1960 tal
Final bid550 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Final bid1,600 SEK
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Final bid2,000 SEK
Blombord Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid2,800 SEK
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Final bid125 SEK
Stolar 1 par, 1930-1940 tal
Stolar 1 par, 1930-1940 tal
Final bid125 SEK
Skrivbord 5 lådor, 1940-1950 tal
Final bid200 SEK
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Final bid50 SEK
Gungstol Amerika-modell, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Kommod 1900-tal
Kommod 1900-tal
Final bid350 SEK
Barnstol 1940-1950 tal
Barnstol 1940-1950 tal
Final bid200 SEK
Bokhylla Funkis, 1930-1940 tal
Final bid125 SEK
Trädgårdsbord 1940-1950 tal
Trädgårdsbord 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
Skänk, Bäckfors möbelfabrik Bergvik, 1940-tal
Final bid550 SEK
Sidobord ek, 1930-1940 tal
Sidobord ek, 1930-1940 tal
Final bid175 SEK
Byrå 5 lådor, 1800-tal
Byrå 5 lådor, 1800-tal
Final bid1,500 SEK
Spegelskänk ek, 1930-1940 tal
Spegelskänk ek, 1930-1940 tal
Final bid275 SEK
Klädskåp "Äpplet" ek, 1930-1940 tal
Final bid2,000 SEK
Linneskåp Bjästa Snickerifabrik, 1940-tal
Final bid350 SEK
Blombänk 1900-tal
Blombänk 1900-tal
Final bid175 SEK
Bokhylla teak, Hovmantorps möbelfabrik, 1950-1960 tal
Final bid250 SEK
Ritbord barn
Ritbord barn
Final bid200 SEK
Soffgrupp skinn
Soffgrupp skinn
Final bid1,000 SEK
Bewe Habo klädhylla teak, 1970-1980 tal
Final bid100 SEK
Hylla teak, string-stil, 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Badrumsspegel "Furuett" Zig-Zag
Singer symaskinsunderreden gjutjärn, 1 par
88
Final bid450 SEK
Soffgrupp skinn, Interface Finland, 5 delar
Final bid1,400 SEK
Kornisch 1980-1990 tal
Kornisch 1980-1990 tal
Spelbord
Spelbord
Final bid200 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid50 SEK