58 Soffgrupp skinn, Interface Finland, 5 delar

7149a_8dc4291f3e7bc1c_med.jpeg
  • 7149a_8dc4291f3e7bc1c_sm.jpeg
  • 7149b_8dc4291f590b6d8_sm.jpeg
  • 7149c_8dc4291f73c560e_sm.jpeg
  • 7149d_8dc4291f8ec1a5a_sm.jpeg
  • 7149e_8dc4291fa88c9c2_sm.jpeg
  • 7149f_8dc4291fc2c040a_sm.jpeg
  • 7149g_8dc4291fe084a55_sm.jpeg
  • 7149h_8dc4291ff56bab1_sm.jpeg
  • 7149i_8dc429200bdcb85_sm.jpeg
  • 7149j_8dc429202298625_sm.jpeg
  • 7149k_8dc429203aefdf6_sm.jpeg
  • 7149l_8dc42920578b139_sm.jpeg
  • 7149m_8dc4292074c72c9_sm.jpeg
  • 7149n_8dc429209519e64_sm.jpeg
  • 7149o_8dc42920b7986e6_sm.jpeg

Lösa skinnplymåer.

2st 2-sits soffor. L 145 cm, sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd 80 cm, D 85 cm.

Fåtölj. Sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd 80 cm, D 85 cm.

2st puffar. H 45 cm, B 53 cm, D 53 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Mindre repor i skinn.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK