2 Albert Blombergsson olja på duk, signerad och daterad 1868
Motiv Resele kyrka, vid Ångermanälven.
- Condition:Mindre skador i ram.
- Dimensions:103x79 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |