Albert Blombergsson olja på duk, signerad och daterad 1868
Final bid30,000 SEK
Figurin "Troll" Nyform Norge
Figurin "Troll" Nyform Norge
Final bid75 SEK
Lars Liedgren akvarell, signerad -75
Final bid75 SEK
Väggrelief signerad A.H 1939
115
Väggrelief signerad A.H 1939
Connie Dellkrantz provtryck "Kämpens" signerad -80
116
Final bid200 SEK
Connie Dellkrantz litografi, signerad
117
Final bid225 SEK
Originalpastell "Natt i staden" signerad F.K
118
Final bid100 SEK
Jerker Andersson färglitografi "Minne från Skid-SM i Bollnäs 1989" signerad
Final bid1,500 SEK
Edvard Munch tryck
Edvard Munch tryck
Kurt Pettersson olja på pannå "Jägare" signerad -56
Gustaf Adelswärd olja på duk, 1800-tal, signerad G. d'Adelswärd -77
Final bid10,500 SEK
Edvard Munch tryck
Edvard Munch tryck
Final bid50 SEK
Alvar Hård olja på duk, signerad med tumtryck
Final bid300 SEK
Final bid400 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
Final bid400 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Stadsmotiv Frankrike" signerad
Final bid175 SEK
Tryck Esterbonaden
Tryck Esterbonaden
Final bid225 SEK
J. Långström olja på pannå "Motiv från Norge" signerad 1948
Final bid75 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Motiv från Arizona, USA"
Final bid50 SEK
Olja på duk osignerad
Olja på duk osignerad
Olja på duk otydlig signatur, signerad -86
Olja på duk oidentifierad konstnär, signerad
Final bid50 SEK
Tavla-tryck, 1900-talets första hälft
Svend Nielsen olja på duk, signerad
Folke Uppgren olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Bertil Widbrant olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Lars Norberg olja på duk, signerad
Final bid125 SEK
Affisch James Dean
Affisch James Dean
Final bid50 SEK
Fototryck Sean Connery, ur "Goldfinger"
Final bid250 SEK
Fototryck "Elvis & Marilyn Monroe" 2002
Final bid225 SEK
Arne Brendt olja på duk, signerad
Final bid125 SEK
Nils Zetterberg färglitografi, signerad 1973
Final bid50 SEK
Olja på pannå, osignerad
Olja på pannå, osignerad
Bengt Eklund seriegrafi, signerad
Final bid125 SEK
Olja på duk otydlig signatur "Båt i hamn"
Affisch Liverpool FC
Affisch Liverpool FC
Final bid300 SEK
Henning Palm olja på pannå, signerad -57
Olja på pannå, osignerad
Olja på pannå, osignerad
Johan Thorstensen olja på duk "Hardanger Norge" signerad
Åke Jonsson olja på pannå, signerad -06
Final bid175 SEK
Göran Strandow akvarell "Vid Södra hamngatan, Söderhamn" signerad 1996
Final bid125 SEK
Tryck "Franskt motiv" signerad Andy 1958
Sven "X-et" Erixson tryck, signerad -49
Final bid225 SEK
Tavla-tryck "Franskt motiv" signerad Andy
Axel Eriksson olja på duk "Möte på Stranden" signerad
Axel Eriksson olja på duk, signerad
Tavlor-tryck 2 stycken, utgivna av Jaktmarker och fiskevatten
Final bid125 SEK