162 Salsskåp tidigt 1800-tal

4325a_8dbf64033241020_med.jpeg
  • 4325a_8dbf64033241020_sm.jpeg
  • 4325b_8dbf64034ed6613_sm.jpeg
  • 4325c_8dbf640368bc939_sm.jpeg
  • 4325d_8dbf64038214e6e_sm.jpeg
  • 4325e_8dbf64039b7e88b_sm.jpeg
  • 4325f_8dbf6403b5bb9b9_sm.jpeg
  • 4325g_8dbf6403d2591c4_sm.jpeg
  • 4325h_8dbf6403ee315b9_sm.jpeg
  • 4325i_8dbf6404058ed7d_sm.jpeg
  • 4325j_8dbf64041ff0f0f_sm.jpeg
  • 4325k_8dbf640435b8252_sm.jpeg
  • 4325l_8dbf64045305f84_sm.jpeg
  • 4325m_8dbf6404710164c_sm.jpeg
  • 4325n_8dbf6404902c694_sm.jpeg
  • 4325o_8dbf6404ae3ee8b_sm.jpeg
  • 4325p_8dbf6404ceb34fb_sm.jpeg
  • 4325q_8dbf6404eeac48a_sm.jpeg
  • 4325r_8dbf64050ceb407_sm.jpeg
  • 4325s_8dbf64052850094_sm.jpeg
  • 4325t_8dbf64053d0483c_sm.jpeg
  • 4325u_8dbf64054ecf89d_sm.jpeg
  • 4325v_8dbf64056378e87_sm.jpeg
  • 4325x_8dbf64057b7939c_sm.jpeg
  • 4325y_8dbf640590fc394_sm.jpeg

2-delat. Överdel med 3 dörrar, bakomliggande hyllplan. Lådor vardera sida. Mittdel med skrivdel, bakomliggande lådor samt förvaringsdel. Nedtill dörrpar, bakomliggande hyllplan.

  • Condition:Senare bemålat. Åldersrelaterat slitage, färgbortfall & sprickor.
  • Dimensions:H 215 cm, B 115 cm, D 60 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK