146 Gustaf Adelswärd olja på duk, 1800-tal, signerad G. d'Adelswärd -77
Konstnär född i Lyon 1843, död 1895. Utställningar i Sverige & Paris 1885-91.
- Dimensions:Ramad 135x100 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |