281 Hans Dahl olja på duk på pannå, signerad 29 Juni 1898 Kirkenes
- Dimensions:Ramad 47x34 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 300 SEK |