157 Vincent Haddelsey färglitografi, signerad

12292a_8dce8718083738b_med.jpeg
  • 12292a_8dce8718083738b_sm.jpeg
  • 12292b_8dce87182b29544_sm.jpeg
  • 12292c_8dce87184d64ae8_sm.jpeg
  • 12292d_8dce87186800b28_sm.jpeg
  • 12292e_8dce87188402346_sm.jpeg

No: 261/400.

  • Dimensions:Ramad 29x25 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK