330 Miniatyrskåp Erik Gustav Kring, Å Norrala, daterad 1993

11748a_8dcd87cf05730e5_med.jpeg
  • 11748a_8dcd87cf05730e5_sm.jpeg
  • 11748b_8dcd87cf20e6b23_sm.jpeg
  • 11748c_8dcd87cf3b866a3_sm.jpeg
  • 11748d_8dcd87cf54d6f56_sm.jpeg
  • 11748e_8dcd87cf6ecb117_sm.jpeg
  • 11748f_8dcd87cf941bee0_sm.jpeg
  • 11748g_8dcd87cfb807fbc_sm.jpeg
  • 11748h_8dcd87cfd79731d_sm.jpeg
  • 11748i_8dcd87cff43e5e7_sm.jpeg
  • 11748j_8dcd87d014f2c44_sm.jpeg
  • 11748k_8dcd87d035ac561_sm.jpeg
  • 11748l_8dcd87d051824d6_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 49 cm, B 28 cm, D 14 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK