- Toys & CuriositiesClear filters
Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft
Final bid3,000 SEK
Brio leksak, kran
Final bid50 SEK
Samlarbilar Welly Chevrolet Impala, 2 stycken
Final bid275 SEK
Final bid275 SEK
Smurfar 15 stycken, Peyo W. Germany, 1960-1970 tal
Final bid400 SEK
Samlarbil-brandbil plåt, 1950-1960 tal
Final bid200 SEK
123
Buzz Lightyear figurin
Final bid100 SEK
127
Lekhäst 1900-tal
Final bid750 SEK
Brio "Musse Pigg" trä, 1950-tal
Final bid550 SEK
Corgi BMW Z3, James Bond 007
Final bid50 SEK
Atlas collections samlarbil, Jeep Willys MB
Final bid150 SEK
Schackspel
Final bid350 SEK
Bratz dockor, 2 stycken + DVD
Final bid75 SEK
Gunghäst 1940-1950 tal
Final bid225 SEK
645
Ångmaskin Wilesco
Final bid650 SEK