265 Trädgårdssoffa 1900-tal

8116a_8dc5d2f3bf24a54_med.jpeg
  • 8116a_8dc5d2f3bf24a54_sm.jpeg
  • 8116b_8dc5d2f3e0c74b9_sm.jpeg
  • 8116c_8dc5d2f3fd336cd_sm.jpeg
  • 8116d_8dc5d2f4162ebab_sm.jpeg
  • 8116e_8dc5d2f432a04ce_sm.jpeg

Ribbad rygg & sits.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:L 142 cm, sitthöjd 52 cm, rygghöjd 85 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK