45 Sven Jonzon olja på pannå "Vid Stranden, Byerum Öland" signerad 1946

7896a_8dc5953a62ecfad_med.jpeg
  • 7896a_8dc5953a62ecfad_sm.jpeg
  • 7896b_8dc5953a87ae4e6_sm.jpeg
  • 7896c_8dc5953aa6325d8_sm.jpeg
  • 7896d_8dc5953abb303f6_sm.jpeg
  • 7896e_8dc5953adefe5fd_sm.jpeg
  • 7896f_8dc5953b057d8f8_sm.jpeg
  • 7896g_8dc5953b2de9760_sm.jpeg

Ej ramad.

  • Dimensions:73x60 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK