47 Olja på duk "Vintermotiv" okänd konstnär, signerad

7898a_8dc595451e9a5f5_med.jpeg
  • 7898a_8dc595451e9a5f5_sm.jpeg
  • 7898b_8dc595454ed9cb0_sm.jpeg
  • 7898c_8dc595457c6298c_sm.jpeg
  • 7898d_8dc59545a3656fd_sm.jpeg
  • 7898e_8dc59545c199622_sm.jpeg
  • 7898f_8dc59545de66409_sm.jpeg
  • 7898g_8dc59545fb8d9a0_sm.jpeg
  • 7898h_8dc595461d02eb5_sm.jpeg
  • 7898i_8dc59546401904d_sm.jpeg
  • 7898j_8dc59546617ee7b_sm.jpeg
  • 7898k_8dc595468575058_sm.jpeg

Med tavelbelysning.

  • Condition:Mindre skada ram.
  • Dimensions:Ramad 110x80 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK