212 Lådspegel s.k pigtittare, 1900-talets första hälft

7853a_8dc593d75a102d9_med.jpeg
  • 7853a_8dc593d75a102d9_sm.jpeg
  • 7853b_8dc593d7719b6a5_sm.jpeg
  • 7853c_8dc593d789cb5e2_sm.jpeg
  • 7853d_8dc593d7a595891_sm.jpeg
  • 7853e_8dc593d7c0e0248_sm.jpeg
  • 7853f_8dc593d7dd22bd9_sm.jpeg
  • 7853g_8dc593d7f574e53_sm.jpeg
  • 7853h_8dc593d8129f1cb_sm.jpeg

Björk.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 52 cm, B 42 cm, D 22 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK