490 Göran Strandow färglitografi "Sjömanshuset Söderhamn" signerad

8338a_8dc605126ede2ac_med.jpeg
  • 8338a_8dc605126ede2ac_sm.jpeg
  • 8338b_8dc605128befc16_sm.jpeg
  • 8338c_8dc60512af9af6e_sm.jpeg
  • 8338d_8dc60512d0f9c9d_sm.jpeg
  • 8338e_8dc60512f31b3c4_sm.jpeg

Saknar ram. No: 211/400.

  • Dimensions:Mått 60x50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK