682 Taklampa Hans Agne Jakobsson, modell T/617 Markaryd

7507a_8dc47ff6235fd23_med.jpeg
  • 7507a_8dc47ff6235fd23_sm.jpeg
  • 7507b_8dc47ff6346f90b_sm.jpeg
  • 7507c_8dc47ff646348df_sm.jpeg
  • 7507d_8dc47ff6573152a_sm.jpeg
  • 7507e_8dc47ff668e0504_sm.jpeg
  • 7507f_8dc47ff67aadc20_sm.jpeg
  • 7507g_8dc47ff68ffb062_sm.jpeg

Etikettmärkt. Metall och plast.

  • Condition:Ej funktionstestad. Funktioner garanteras ej. Bruksslitage. Repor.
  • Dimensions:H 100 cm, Diameter 60 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK