599 Skänk valnöt, 1900-talets första hälft

7424a_8dc4726e491e3bd_med.jpeg
  • 7424a_8dc4726e491e3bd_sm.jpeg
  • 7424b_8dc4726e6649f16_sm.jpeg
  • 7424c_8dc4726e8c0908f_sm.jpeg
  • 7424d_8dc4726eacb712a_sm.jpeg
  • 7424e_8dc4726ec8a35b0_sm.jpeg
  • 7424f_8dc4726ee1d8e6c_sm.jpeg
  • 7424g_8dc4726efa6c7e1_sm.jpeg
  • 7424h_8dc4726f108b31e_sm.jpeg
  • 7424i_8dc4726f27ba654_sm.jpeg

2 lådor. Beslag original. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage. En dörr något krum, går att låsa.
  • Dimensions:H 113 cm, B 92 cm, D 46 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK