592 Klädskåp ekfaner, 1930-1940 tal

7417a_8dc44fbef90f2e5_med.jpeg
  • 7417a_8dc44fbef90f2e5_sm.jpeg
  • 7417b_8dc44fbf18f4a5a_sm.jpeg
  • 7417c_8dc44fbf417a219_sm.jpeg
  • 7417d_8dc44fbf63e4dd3_sm.jpeg
  • 7417e_8dc44fbf830535c_sm.jpeg
  • 7417f_8dc44fbf982b788_sm.jpeg
  • 7417g_8dc44fbfae955a9_sm.jpeg
  • 7417h_8dc44fbfc2e6836_sm.jpeg
  • 7417i_8dc44fbfda32b64_sm.jpeg
  • 7417j_8dc44fbfefb321d_sm.jpeg
  • 7417k_8dc44fc005bd4a8_sm.jpeg

Dörr med spegel, bakomliggande hyllplan. Nedtill låda.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 190 cm, B 80 cm, D 47 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK