602 Byrå 7 lådor, furu, 1950-tal

7427a_8dc472da5337c7d_med.jpeg
  • 7427a_8dc472da5337c7d_sm.jpeg
  • 7427b_8dc472da70d06ba_sm.jpeg
  • 7427c_8dc472da8b5f169_sm.jpeg
  • 7427d_8dc472daa0e2ff1_sm.jpeg
  • 7427e_8dc472dab6f6ac1_sm.jpeg

Infällda handtag.

  • Condition:Bruksslitage. Repor.
  • Dimensions:H 114 cm, B 42 cm, D 53 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK