603 Byrå 5 lådor, idegran, 1970-1980 tal

7428a_8dc472dc80ca4ed_med.jpeg
  • 7428a_8dc472dc80ca4ed_sm.jpeg
  • 7428b_8dc472dc9cca311_sm.jpeg
  • 7428c_8dc472dcb538d4e_sm.jpeg
  • 7428d_8dc472dccb2fa02_sm.jpeg
  • 7428e_8dc472dce2f4311_sm.jpeg

2st små lådor, 3st större lådor. Beslag original.

  • Condition:Bruksslitage. Repor.
  • Dimensions:H 74 cm, B 76 cm, D 41 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK