- Copper & BrassClear filters
115
Diverse ljusstakar
Final bid125 SEK
Kandelaber mässing, 1900-tal
Final bid125 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Final bid225 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Final bid200 SEK
Mortlar mässing, 3 stycken
Final bid75 SEK
Ljusstakar mässing, 4 stycken, 1900-tal
Final bid125 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, Wojidkow & Co Malmö, 1900-talets första hälft
Final bid700 SEK
Rakdosa mässing/koppar, 1700-tal
Final bid400 SEK
Bägare mässing, 1700-1800 tal
Final bid300 SEK
Kopparhink & kopparpanna, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Kopparkittel med handtag, 1800-1900 tal
Final bid500 SEK
Kopparkittel 1800-1900 tal
Final bid1,700 SEK
Plunta koppar, 1800-tal
Kopparpannor, 2 stycken, 1800-1900 tal
582
Werner Schou "Droppen" fönsterlampa, koppar & metall
Final bid275 SEK
580
Ljusstakar mässing, 2 stycken
Final bid1,300 SEK