- Artworks & SculpturesClear filters
426
Margareta Gisselson akvarell, signerad -96
Final bid350 SEK
J. Laurin olja på duk "Angling" signerad -58
Final bid400 SEK
Jan Van Deer Poll olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
W. Müller tryck "Grindslanten"
Final bid100 SEK
436
Anders Zorn litografi, Bengtsons lito AB
Final bid900 SEK
437
Final bid800 SEK
431
Stina Sunesson tryck, 1969
Final bid500 SEK
Henner tryck "Fabiola"
Final bid600 SEK
533
Ulf Esbjörnsson teckning "Skärså fiskeläge" signerad -77
Final bid600 SEK
534
Anders Olsson tryck
Final bid50 SEK
Jonne Bergström olja på duk "Landskap Nätra" signerad
Final bid50 SEK
552
Erik Engqvist Jie keramikfåglar, 3 stycken + Boda Erik Höglund figurin & Pukeberg Viking
Final bid75 SEK
Träfigurin Bali
Final bid50 SEK
584
Helena Nordqvist keramik, hästar 2 stycken
Final bid175 SEK
592
Edward Lindahl keramik "Knip" uggla, signerad studiohanden
Final bid300 SEK
628
Träfiguriner "Katter" 3 stycken
Final bid50 SEK
631
Nittsjö keramik figuriner "Troll" 2 stycken
Final bid100 SEK
635
Träfigurin "Katt"
Final bid350 SEK
668
Porslinsfigurin vintage
Final bid175 SEK