Mårten Andersson olja på plywood, signerad 1964
Final bid28,000 SEK
Karl Tirén (1869-1955) olja på duk, signerad 1947
Final bid3,200 SEK
Figuriner porslin "Elefanter"
Figuriner porslin "Elefanter"
Final bid50 SEK
Figuriner porslin "Hästar"
Figuriner porslin "Hästar"
Final bid50 SEK
Figurin "Hund"
Figurin "Hund"
Gunnel Sahlin Kosta Boda glasfrukter, 6 delar
Final bid1,300 SEK
Parti glaskonst, 5 delar
112
Parti glaskonst, 5 delar
Final bid100 SEK
Thorvald Söderblom akvarell, signerad 2000
121
Final bid50 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1909
Final bid2,000 SEK
Paco Gorospe olja på duk, signerad
124
Final bid850 SEK
Olja på duk, signerad N. Grecke
Final bid600 SEK
Karin Olsson olja på duk "Solig Dag 1979" signerad
Final bid2,400 SEK
Knut Norman olja på pannå, signerad
Olja på duk otydlig signatur
Olja på duk otydlig signatur
Final bid50 SEK
Jan erik Garland "Rit-Ola" teckning, signerad -50
Final bid275 SEK
Hans Bjurman foto, signerad
Hans Bjurman foto, signerad
Final bid100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Stuga Söderåsen" signerad
Final bid50 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Gunnar Stenberg oljor på duk, 2 stycken, signerade
Final bid75 SEK
Final bid50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Hamborn olja på duk, signerad
Hamborn olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Final bid50 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Räv" signerad THO
Final bid2,800 SEK
Hamborn olja på duk, signerad
Hamborn olja på duk, signerad
Final bid100 SEK
Candy Design Norway figurin
Candy Design Norway figurin
Final bid50 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Rävunge" signerad THO
Final bid225 SEK
Andreas Riis-Carstensen Danmark (1844-1906) olja på duk "Havsmotiv Hamn" signerad
Final bid2,000 SEK
Hamborn olja på pannå, signerad
Final bid175 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad 1972
Final bid225 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad 1969
Final bid450 SEK
Olja på duk, signerad S.B
Olja på duk, signerad S.B
Final bid350 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Final bid500 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad
Final bid75 SEK
V. Aaltona olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Olja på duk otydlig signatur
Olja på duk otydlig signatur
Final bid50 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1952
Final bid850 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1949
Final bid1,000 SEK
Otto Lindberg olja på pannå, signerad 1948
Final bid600 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1942
Final bid275 SEK
Eva Jakobsson akvarell "Rosa nejlikor" signerad
Final bid150 SEK
N. Landelius olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Palle Åberg olja på duk "Sameskola" signerad -59
Final bid1,000 SEK
Per Englund olja på duk, signerad 1986
Final bid1,300 SEK
Final bid275 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Varg" no: 6718
Final bid2,600 SEK