354 Kopparkittel med handtag, 1800-1900 tal

6367a_8dc2ca01462b997_med.jpeg
  • 6367a_8dc2ca01462b997_sm.jpeg
  • 6367b_8dc2ca015cc2333_sm.jpeg
  • 6367c_8dc2ca017185f34_sm.jpeg
  • 6367d_8dc2ca0188f2c6c_sm.jpeg
  • 6367e_8dc2ca019fcd335_sm.jpeg
  • 6367f_8dc2ca01be3d602_sm.jpeg
  • 6367g_8dc2ca01d374fbe_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage. Bucklor.
  • Dimensions:H 28 cm, Diameter 49 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK