- Copper & BrassClear filters
Skultuna ljusstakar 1 par, no: 40
Final bid550 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, 1800-tal
Final bid200 SEK
Ljusstakar mässing & metall, 3 stycken
Final bid225 SEK
Pierre Forssell Skultuna "Profil" ljusstake, no: 69
Final bid600 SEK
Final bid600 SEK
Pierre Forssell Skultuna "Pendeln" lampett
Final bid450 SEK
Kopparhink signerad S.P.S, 1800-tal
Final bid250 SEK
Koppar, kastrull & kittel, 1800-1900 tal
Final bid125 SEK
Smyckeskrin mässing, 1900-tal
Final bid200 SEK
543
Parti koppar, 1800-1900 tal
Final bid125 SEK
704
Parti diverse koppar, 1800-1900 tal
Final bid100 SEK