- Watches & ClocksClear filters
Fickur Omega, silver
Final bid300 SEK
Armbandsklocka Arsenal Geneve
Final bid125 SEK
Väggur 1900-tal
Final bid100 SEK
Bordsur John Smith London, modell Westminster, 1950-tal
Final bid800 SEK
Jie keramik, väggur
Väggur keramik "Runa"
Final bid50 SEK
Årsur Hermtz Quartz
Final bid75 SEK
409
Parti armbandsklockor
Final bid50 SEK
Väggur Vedette, mässing
Final bid125 SEK
410
Väggur Quartz porslin, 2 stycken
Final bid75 SEK
412
Väggur keramik, Pallas Heges Quartz
Final bid75 SEK
501
Klockställ 1800-1900 tal
Final bid275 SEK
559
Lodur 1900-talets första hälft
Final bid750 SEK
560
Lodur Gustav Becker, 1900-talets första hälft
Final bid700 SEK
564
Väggur Viking, 1930-1940 tal
Final bid50 SEK
595
Golvur 1800-tal
Final bid3,800 SEK
643
Bordsur brons, 1900-tal
Final bid125 SEK
778
Väggur s.k Amerikaur, 3 stycken, sekelskiftet
Final bid175 SEK
779
Väggur Junghans, 1920-1930 tal
Final bid175 SEK
780
Väggur 1920-1930 tal
Final bid275 SEK