- Artworks & SculpturesClear filters
735
Skolplansch "Afrika"
Final bid50 SEK
740
Walt Disney Showcase Collection figurin "Butter"
Final bid150 SEK
741
Willow Tree figuriner, 3 stycken
Final bid250 SEK
742
Willow Tree figuriner, 2 stycken
Final bid150 SEK
800
Väggrelief metall, signerad Lindström
Final bid100 SEK
810
Jobs Söderlund Leksand, kyrkbåt
Final bid50 SEK
802
Tavlor-tryck "Söderhamnsmotiv" Barbo Sedwall, 4 stycken
Final bid300 SEK
Mårten Andersson olja på pannå "Bollnäsmarknad" signerad Mårten A samt en senare signering
Final bid10,000 SEK
823
Figuriner hundar, 2 stycken
Final bid50 SEK
824
Figuriner gips & porslin, 4 stycken
874
Hans-Erik Eriksson särtryck, signerad 1960
Final bid125 SEK
896
Tavla "Siluett" okänd konstnär, signerad 1926
Final bid50 SEK
897
Originalsnitt okänd konstnär, signerad
898
Johan Leksell "Siluetter" signerad
Final bid100 SEK
961
Goebel "Selma Lagerlöf" figurin, stenmassa
Final bid200 SEK
975
Väggrelief keramik
Final bid125 SEK