- Watches & ClocksClear filters
Armbandsklocka Omega Constellation s.k "Uggla"
Final bid7,800 SEK
Årsur Quartz
Final bid50 SEK
Armbandsklocka Universal Geneve Automatic
Final bid1,400 SEK
Väggur 8-kantigt, USA
Final bid75 SEK
Väggur "Jauch" 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Väggur 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
Väggur Westerstrand, modernt
Final bid50 SEK
406
Väggur 8-kantig, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Junghans bordsur, 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
Armbandsklocka Lagonda 17 Jewels, Automatic
Final bid75 SEK
580
Armbandsklocka Sandoz 17 Jewels incabloc, Automatic
Final bid75 SEK
581
Armbandsklocka Kadesjös
Final bid50 SEK
586
Parti klockor, 6 stycken
Final bid275 SEK
640
Jie keramik väggur
Final bid50 SEK
644
Lodur 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
684
Golvur 1700-1800 tal
Final bid125 SEK
761
Guldklocka Tissot Seastar Seven, 18k
Final bid20,000 SEK
762
Armbandsur Certina Certidate
Final bid400 SEK
764
Armbandsklocka Omega Seamaster, 1970-tal
Final bid2,400 SEK
840
Fickur silver, Helvetia
Final bid200 SEK
841
Fickur silver, Omega
Final bid650 SEK
842
Fickur silver
Final bid75 SEK
843
Fickur, 5 stycken
Final bid350 SEK
844
Parti klockor
Final bid175 SEK
847
Fickur-savonett Havila Watch Co. S.A. Geneve
Final bid400 SEK
849
Klockor, 4 stycken
Final bid750 SEK
850
Parti klockor
Final bid100 SEK
978
Väggklocka Rörstrand keramik
Final bid50 SEK
980
Årsur Hermtz Quartz
Final bid50 SEK