445 Skåp allmoge, 1800-tal

4610a_8dbfbc509623fd8_med.jpeg
  • 4610a_8dbfbc509623fd8_sm.jpeg
  • 4610b_8dbfbc50b5f80e9_sm.jpeg
  • 4610c_8dbfbc50d79ec28_sm.jpeg
  • 4610d_8dbfbc50f42b4be_sm.jpeg
  • 4610e_8dbfbc511658dc9_sm.jpeg
  • 4610f_8dbfbc512ecb342_sm.jpeg
  • 4610g_8dbfbc5145e5a83_sm.jpeg
  • 4610h_8dbfbc516449c90_sm.jpeg
  • 4610i_8dbfbc5181775ce_sm.jpeg
  • 4610j_8dbfbc519764171_sm.jpeg
  • 4610k_8dbfbc51ac113f5_sm.jpeg
  • 4610l_8dbfbc51c295bb0_sm.jpeg
  • 4610m_8dbfbc51e021455_sm.jpeg

Målning original. Saknar botten. Dörr med bakomliggande hyllplan.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 170 cm, B 103 cm, D 75 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK