845 Orgelpall 1920-1930 tal

5011a_8dc008affb20970_med.jpeg
  • 5011a_8dc008affb20970_sm.jpeg
  • 5011b_8dc008b01015198_sm.jpeg
  • 5011c_8dc008b02a67987_sm.jpeg

Reglerbar höjd.

  • Dimensions:Bruksslitage, repor, sprickor. Mindre lagning ben.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK