492 Överskåp allmoge, 1800-tal

4657a_8dbfbe7d094bd61_med.jpeg
  • 4657a_8dbfbe7d094bd61_sm.jpeg
  • 4657b_8dbfbe7d3133f78_sm.jpeg
  • 4657c_8dbfbe7d5b21396_sm.jpeg
  • 4657d_8dbfbe7d7cb8c62_sm.jpeg
  • 4657e_8dbfbe7d98f24ac_sm.jpeg
  • 4657f_8dbfbe7db313991_sm.jpeg
  • 4657g_8dbfbe7dd139596_sm.jpeg
  • 4657h_8dbfbe7de8cc443_sm.jpeg
  • 4657i_8dbfbe7dfeaf569_sm.jpeg
  • 4657j_8dbfbe7e161c772_sm.jpeg

Bär datering 1814. Målning original. Dörr med bakomliggande hyllplan. Nyckel saknas.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 105 cm, B 98 cm, D 55 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK