Serveringsvagn teak, Ferdinand Lundqvist Göteborg, 1950-1960 tal
Final bid850 SEK
Skrivbord teak, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden
Final bid650 SEK
Klädskåp Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid1,300 SEK
Stolar teak, 6 stycken, 1950-1960 tal
Final bid1,200 SEK
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Final bid3,000 SEK
Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1900-tal
Final bid125 SEK
Klaffbord 1900-talets första hälft
Final bid450 SEK
Sidobord 1920-1930 tal
Sidobord 1920-1930 tal
Final bid50 SEK
Skåp björk, 1900-talets senare hälft
Final bid175 SEK
Etiennehylla 1930-1940 tal
Etiennehylla 1930-1940 tal
Final bid175 SEK
Brickbord 1900-talets första hälft
Final bid350 SEK
Lavoar 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Spegelbyrå modern
Spegelbyrå modern
Final bid75 SEK
Stolar, 3 stycken
Stolar, 3 stycken
Final bid50 SEK
Cafébord
Cafébord
Final bid100 SEK
Trädgårdsstolar Leknes Jysk, 4 stycken
Final bid175 SEK
Stolar 1 par, 1960-1970 tal
Stolar 1 par, 1960-1970 tal
Final bid75 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Skrivbord Jugend, 1900-tal
Skrivbord Jugend, 1900-tal
Final bid550 SEK
Karmstol Svensk design, 1950-1960 tal
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal
Final bid450 SEK
Stubbstol barn, 1900-tal
Stubbstol barn, 1900-tal
Final bid100 SEK
Fåtöljer 1 par, Göte Möbler Nässjö, 1900-talets andra hälft
Final bid50 SEK
Skåp modernt
Skåp modernt
Final bid75 SEK
Fåtölj lounge-modell, 1900-talets mitt
Final bid400 SEK
Fåtölj Ekenäset IKEA, 1990-tal
Final bid350 SEK
Fåtölj öronlappsmodell, 1900-tal
Final bid100 SEK
Stolar 6 stycken, Gemla Diö, 1900-tal
Final bid175 SEK
Fåtölj Dux, Ljungs Industrier AB Malmö, 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid500 SEK
Bokhylla IKEA "Niklas" Rutger Andersson
Final bid75 SEK
Sideboard, Knoll Industrier för NK, 1960-tal
Final bid75 SEK
Knoppbräda 1900-tal
Knoppbräda 1900-tal
Final bid275 SEK
Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal
Final bid1,900 SEK
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal
Final bid1,700 SEK
Skänk ek, modern
Skänk ek, modern
Final bid2,200 SEK
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Final bid225 SEK
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal
Final bid550 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal
Halvmånebord 1800-1900 tal
Final bid700 SEK
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Final bid200 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Klädskåp 1800-tal
Klädskåp 1800-tal
Final bid3,000 SEK
Chiffonjé 1800-1900 tal
Chiffonjé 1800-1900 tal
Final bid550 SEK
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid1,200 SEK
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken
Final bid300 SEK