- Konst & SkulpturerClear filters
656
Tavla-tryck Riksmarskalk dy Axel von Fersen 1755-1810
657
Mats Jonasson Målerås glasbruk konstglas "Adam och Eva"
658
Figuriner trä, 2 stycken
Final bid175 SEK
659
Figurin trä "Dragspelare" signerad Stig Berglund -82
Final bid200 SEK
667
Tavlor Japan, 3 stycken
Final bid75 SEK
681
Bosse Eriksson akvarell, signerad 1992
702
Fotoramar, 5 stycken
Final bid50 SEK
725
Royal Copenhagen Bing & Gröndahl, figuriner signerad 2345 E
Final bid75 SEK