598 Bord 1800-1900 tal

3953a_8dbe763805274c7_med.jpeg
  • 3953a_8dbe763805274c7_sm.jpeg
  • 3953b_8dbe76381ccc065_sm.jpeg
  • 3953c_8dbe763831f89a2_sm.jpeg
  • 3953d_8dbe76384a9c2c2_sm.jpeg
  • 3953e_8dbe763868b240b_sm.jpeg
  • 3953f_8dbe76388704f3e_sm.jpeg
  • 3953g_8dbe7638a21e994_sm.jpeg
  • 3953h_8dbe7638bf4cff9_sm.jpeg

Originalfärg. Skiva med fasad kant. Låda i sarg, med knopp. Skiva lös. Lagat ben.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage. Repor.
  • Dimensions:H 73 cm, B 106 cm, D 62 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK