- Artworks & SculpturesClear filters
683
Arne Mattsson tavla-tryck, signerad
Final bid75 SEK
692
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Final bid1,600 SEK
701
Mårten Andersson färglitografi "Lejontämjarens hus" signerad
Final bid3,800 SEK
662
Jompa Ljungström träskulptur, signerad 1981
Final bid750 SEK
702
Final bid2,200 SEK
728
Skärså glashytta konstglas "Albertina race 2012"
Final bid50 SEK
731
Figuriner 2 stycken, 1900-tal
741
Lasse Åberg färglitografi, signerad
Final bid50 SEK
742
J. Grundberg färglitografi, signerad
Final bid125 SEK
743
Stig Claesson färglitografi, signerad -77
Final bid600 SEK
744
Gösta Henning olja på duk "Same vid elden" signerad
Final bid50 SEK
740
Erik Löfgren färglitografi, signerad
Final bid125 SEK
754
Tavla broderi
Final bid100 SEK
771
Capodimonte Italien, figuriner 2 stycken, 1900-tal
Final bid200 SEK