Leif Formgren handkolorerad färglitografi, signerad -84
Final bid50 SEK
Färgtryck
Färgtryck
Final bid50 SEK
Oljetryck efter P.S Kröyer
Oljetryck efter P.S Kröyer
Final bid225 SEK
Jöran Nyberg färglitografi, signerad
Final bid800 SEK
Väggrelief gips, 1900-tal
Väggrelief gips, 1900-tal
Jie keramik, väggreliefer 5 stycken
Final bid125 SEK
Trädekoration "Fisk" 1900-tal
Trädekoration "Fisk" 1900-tal
Final bid300 SEK
Affisch "Abba" 1975
Affisch "Abba" 1975
Final bid50 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
Pär Ivar Jogstad olja på duk, signerad
Final bid225 SEK
Olja på duk "Notre Dame, Paris" otydlig signatur
Final bid75 SEK
P. Friis olja på duk "Vinterlandskap" signerad
Final bid100 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
Lane Wollart olja på pannå, signerad LW-48
Final bid50 SEK
Final bid20,500 SEK
Einar Svedin olja på duk "Livets träd" signerad E. Svedin
Final bid3,200 SEK
R. Christianson olja på pannå "Bollnäsmotiv" signerad
Final bid450 SEK
Gustavsberg Gunnar Nylund "Dansande par" skulptur
419
Final bid950 SEK
Canvastavla Brigitte Bardot
430
Canvastavla Brigitte Bardot
Final bid50 SEK
Figuriner gips, 2 stycken
Figuriner gips, 2 stycken
Final bid125 SEK
Gefle Arthur Percy "Diana" statyett
420
Final bid1,800 SEK
Jie Gantofta "Körsbärsblomma" väggrelief
Final bid50 SEK
Jan Bergström teckning, signerad 1998
Final bid50 SEK
Vyvyan Bennett akvarell, signerad
Final bid75 SEK
Söderhamns jernvägs aktiebolag, aktiebrev 30 December 1858 & biljetter 1858-1887
Final bid250 SEK
Jöran Nyberg färglitografi "Stilleben" signerad
Final bid175 SEK
Final bid250 SEK
Göran Strandow teckningar, 4 stycken
Final bid225 SEK
Final bid350 SEK
Göran Andersson Uppsala Ekeby, fågel
Final bid125 SEK
Figurin trä, 1900-tal
Figurin trä, 1900-tal
Final bid75 SEK
Gudrun Pierre Pålgård skulpturer, 2 stycken
Final bid75 SEK
Asiatiska figuriner, 1960-tal
536
Asiatiska figuriner, 1960-tal
Final bid50 SEK
Afrikanska figuriner, Kongo 1960-tal
542
Olja på duk "stilleben" okänd konstnär
Tavla med belysning "Vattenfall"
Final bid75 SEK
A. Westerlund olja på duk, signerad -86
Final bid50 SEK
Tavlor-tryck "Rosor" 2 stycken
625
Final bid50 SEK
Jie väggrelief keramik
626
Jie väggrelief keramik
Final bid100 SEK
Olja på pannå "stilleben" okänd konstnär, signerad A. S-n 1926
627
Tavla, ramat konstverk, modernt
628
Piedestal gips/keramik
642
Piedestal gips/keramik
Final bid175 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Dukat bord" signerad
681
Final bid800 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
682
Final bid1,800 SEK
Pierre Gusman olja på pannå, signerad
684
Final bid125 SEK
Jompa Ljungström träskulptur, signerad Jompa 1977
661
Final bid850 SEK
Mårth K olja på duk "stilleben# signerad 1959
685
Final bid50 SEK
Mårth K olja på pannå, signerad 1968
686