Mårten Andersson akvarellerad färglitografi "Skåpet" signerad Mårten A 1971
Final bid6,000 SEK
Goebel hummelorkester
Goebel hummelorkester
Final bid650 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" olja på pannå, signerad 1976
Final bid1,500 SEK
Skiss tillskriven Mårten Andersson
Akvarell okänd konstnär
Akvarell okänd konstnär
Bengt Forsberg olja på duk "Uppländsk kust II" signerad
Final bid75 SEK
Leif Eriksson montage, kolteckningar 3 stycken, signerade
Final bid50 SEK
Ante Gerhard olja på duk, signerad -63
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell "Höle 24 April 1978" signerad
Final bid225 SEK
Per Englund olja på duk, signerad 1970
Final bid175 SEK
Ulf Larsson olja på duk, signerad
Final bid350 SEK
Alwin Dahl olja på pannå "Fiskeläge" signerad
Leif Eriksson olja på duk, signerad 1976
Final bid250 SEK
Alwin Dahl olja på duk "Gråväder Västkusten" signerad
Final bid50 SEK
Tavla-tryck efter B. Plockhorst
Final bid50 SEK
E. Sjögren olja på duk "Havsmotiv" signerad
P. Engström olja på duk, signerad 1906
Final bid50 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad -97
Final bid600 SEK
Walter Kåstad akvarell "Akter 1 Maj" signerad 1952
Final bid50 SEK
Mårten Andersson teckning "Stavhoppare" signerad Mårten A
Final bid350 SEK
Figuriner Hummel, 3 stycken
Figuriner Hummel, 3 stycken
Final bid200 SEK
Palle Lindström olja på duk "Blomsterskål" signerad -91
Final bid550 SEK
L. E. Björck olja på pannå, signerad 1913
Jan Lundin olja på pannå "Stilleben" signerad
Final bid200 SEK
Hilda Nilsson cop, olja på pannå
Final bid50 SEK
V. Gylling olja på pannå "Stilleben"
Final bid125 SEK
Olja på duk "Kvinnofigur" otydlig signatur
Final bid100 SEK
Folke Almlöf träskulptur, 1978
Final bid225 SEK
Final bid2,200 SEK
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72
Final bid125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief
Final bid550 SEK
Tavla-tryck "Engine Brand"
Tavla-tryck "Engine Brand"
Final bid50 SEK
Tavla-tryck "Ciclista"
Tavla-tryck "Ciclista"
Final bid150 SEK
Bruno Knutman litografi, signerad -63
Final bid50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Final bid225 SEK
Rune Hagman färglitografi, signerad
G. Bardone färglitografi, signerad
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66
Final bid50 SEK
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855
Final bid350 SEK
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad
Final bid75 SEK
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad
Final bid400 SEK
Axel Birkholm litografi, signerad
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64
Final bid100 SEK
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad
Final bid50 SEK
Börje Mell litografi, signerad
Van Gogh canvastryck
Van Gogh canvastryck
Final bid75 SEK
Final bid225 SEK
Litografi signerad -84
Litografi signerad -84
Final bid500 SEK